Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: Współczesne oblicze arbitrażu i mediacji. Teoria i praktyka

 

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Sąd Arbitrażowy Pomorza Zachodniego w Szczecinie we współpracy z Północną Izbą Gospodarczą w Szczecinie i Kołem Naukowym Prawa i Postępowania Cywilnego "Lege Artis" zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: Współczesne oblicze arbitrażu i mediacji. Teoria i praktyka, która odbędzie się w dniu 1 grudnia 2015 r. w sali 217, przy ul. Narutowicza 17a w Szczecinie. 

 

W konferencji wezmą udział znawcy problematyki sądownictwa polubownego, mediacji i innych alternatywnych metod rozwiązywania sporów cywilnych. Jej przedmiotem będą najistotniejsze współczesne problemy efektywnego wykorzystywania ADR w rozwiązywaniu i rozstrzyganiu spraw cywilnych. Konferencji towarzyszyć będą warsztaty prowadzone przez praktyków dla praktyków, poświęcone szczególnie trudnym problemom z zakrseu arbitrażu i mediacji.

 

Konferencja odbywa się przy finansowym wsparciu Północnej Izby Gospodarczej, Północnego Związku Pracodawców i AW Business Group.

 

Formularz zgłoszeń należy przesłać do dnia 20 listopada 2015 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 Plan konferencji

 

 

Actaiuris Punkt Pomocy Psychologicznej NKCK – Nadzór nad komornikami i czynnościami komorników oraz kontroli finansowej kancelarii komorniczych – szkolenia dla kadry sądów rejonowych

Ogłoszenia Dziekanatów

Ogłoszenia Prawo – studia stacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Prawo – studia niestacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Administracja I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Administracja II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Stacjonarne studia doktoranckie
Ogłoszenia Niestacjonarne studia doktoranckie
logo us


Rektorat US
al. Papieża Jana Pawła II 22a,
70-453 Szczecin


Wydział Prawa i Administracji
ul. Narutowicza 17A,
70-240 Szczecin
Kontakt:
tel. (091) 444 28 26
fax. (091) 444 28 46
wpia@wpiaus.pl
www.wpiaus.pl
0,000 seconds (+0,000); 3,14 MB (+3,138) - time