Konferencja Naukowa pn. „Rola środowisk naukowych, samorządowych i służb statystyki publicznej we wzmocnieniu pozytywnego wizerunku statystyki”

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowej pn. „Rola środowisk naukowych, samorządowych i służb statystyki publicznej we wzmocnieniu pozytywnego wizerunku statystyki”, organizowanej przez Główny Urząd Statystyczny, Polskie Towarzystwo Statystyczne, Komitet Statystyki i Ekonometrii Polskiej Akademii Nauk oraz Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, która odbędzie się w dniach 23-24 marca 2015 r. w Szczecinie, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli środowisk naukowych, samorządu terytorialnego i przedstawicieli administracji rządowej oraz organizacji pozarządowych, środowisk gospodarczych, do osób zajmujących się problematyką pomiaru statystycznego i analizy danych, zarówno w praktyce jak i teorii, w szczególności w kontekście monitorowania i ewaluacji strategii i programów rozwojowych. Celem Konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń związanych z procesem kształtowania roli i wizerunku statystyki, w zaspokajaniu potrzeb informacyjnych społeczeństwa, w tym sektora administracji, nauki, gospodarki, mediów, edukacji, w warunkach funkcjonowania gospodarki opartej na wiedzy. Konferencja ma również za zadanie integrację środowisk naukowych, służb statystyki publicznej i administracji w procesie kształtowania pozytywnego wizerunku statystyki.

Zgłoszenia udziału w konferencji oraz artykuły przyjmowane są za pośrednictwem Urzędu Statystycznego w Szczecinie (tel.: 91 459 77 11, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (tel. 91 444 21 20, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Termin nadsyłania propozycji artykułów upływa 31 stycznia 2015 r.

 

Więcej informacji na stronie www.szczecin.stat.gov.pl

Actaiuris Punkt Pomocy Psychologicznej NKCK – Nadzór nad komornikami i czynnościami komorników oraz kontroli finansowej kancelarii komorniczych – szkolenia dla kadry sądów rejonowych

Ogłoszenia Dziekanatów

Ogłoszenia Prawo – studia stacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Prawo – studia niestacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Administracja I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Administracja II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Stacjonarne studia doktoranckie
Ogłoszenia Niestacjonarne studia doktoranckie
logo us


Rektorat US
al. Papieża Jana Pawła II 22a,
70-453 Szczecin


Wydział Prawa i Administracji
ul. Narutowicza 17A,
70-240 Szczecin
Kontakt:
tel. (091) 444 28 26
fax. (091) 444 28 46
wpia@wpiaus.pl
www.wpiaus.pl
0,000 seconds (+0,000); 3,14 MB (+3,139) - time