Konkurs Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym

Drodzy Państwo, szanowni Profesorowie i Doktorzy, koleżanki oraz koledzy studenci,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Konstytucyjnym odbędzie się 28 maja 2013 roku (wtorek) w Białymstoku.

Po raz kolejny Towarzystwo Przyjaciół Prawa Konstytucyjnego przy Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku ma zaszczyt zaprosić studentów z całej Polski zainteresowanych tematyką prawa konstytucyjnego, zarówno kierunków prawniczych, jak i pokrewnych (politologia, administracja i in.) na sprawdzenie swojej wiedzy w gronie najlepszych z najlepszych.

 

Zainteresowanych udziałem zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 12:10 w gab. 310.


Liczne wiadomości i pytania o konkurs płynęły już do nas w roku 2012. Potwierdzaliśmy, że konkurs na pewno się odbędzie. Słowa dotrzymaliśmy ;) i w tym roku możemy ponownie spotkać się w Białymstoku.


Poprzednie lata nie budziły jakichkolwiek wątpliwości, konkurs przeprowadzony był na bardzo wysokim poziomie, a studenci popisali się ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną (umiejętnościami rozwiązywania stanów faktycznych).

Termin konkursu "dopinany" był do ostatniego momentu, co wiązało się z licznymi konsultacjami, zabiegami organizacyjnymi oraz honorowym patronatem Prezesa Najwyższej Izby Kontroli Pana Jacka Jezierskiego. Zapowiedział on swój osobisty udział w tym wydarzeniu.

Co więcej, na zwycięzcę konkursu w tym roku czeka 2 tygodniowa praktyka w dziale prawnym w Warszawie w Najwyższej Izbie Kontroli.

W razie niemożności odbycia jej w stolicy, zaproponujemy Państwu odpowiednią praktykę w odpowiedniej jednostce NIK ze względu na Państwa miejsc zamieszkania.

Poza tym oczywiście cała pula nagród rzeczowych, o których więcej niebawem ;)


Warunkiem koniecznym uczestniczenia w konkursie jest wysłanie zgłoszenia, przy czym każdy ośrodek akademicki może zgłosić max. 6 kandydatów. Zmiana liczby uczestników jest możliwa za zgodą organizatora.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Formuła konkursu pozostaje niezmieniona:
1 etap - test z pytaniami zamkniętymi
2 etap - 10 osób z najlepszymi wynikami z pierwszego etapu zmierzy się z pytaniami o różnej punktacji i stopnia trudności, odpowiednio 5, 10 i 15 punktów

Regulamin konkursu, zakres materiału oraz wszelkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: tppk.bialystok.pl/ oraz na stronie wydarzenia na facebooku

Raz jeszcze zapraszamy do Białegostoku elitę studentów prawa konstytucyjnego !!!


Gorąco prosimy i namawiamy do zgłaszania studentów na konkurs. Jesteśmy przekonani, że zarówno Kierownicy odpowiednich katedr i zakładów, jak i organizacje studenckie i koła naukowe już dawno wytypowały swoich studentów, którzy będą chcieli wziąć udział w konkursie.

Oficjalne zaproszenia powinny lada dzień pojawić się u Państwa w ośrodkach akademickich.


Czekamy na Was, odwiedźcie nas koniecznie i w tym roku ;)

Ze studenckim pozdrowieniem

Organizatorzy

 

Actaiuris Punkt Pomocy Psychologicznej NKCK – Nadzór nad komornikami i czynnościami komorników oraz kontroli finansowej kancelarii komorniczych – szkolenia dla kadry sądów rejonowych

Ogłoszenia Dziekanatów

Ogłoszenia Prawo – studia stacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Prawo – studia niestacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Administracja I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Administracja II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Stacjonarne studia doktoranckie
Ogłoszenia Niestacjonarne studia doktoranckie
logo us


Rektorat US
al. Papieża Jana Pawła II 22a,
70-453 Szczecin


Wydział Prawa i Administracji
ul. Narutowicza 17A,
70-240 Szczecin
Kontakt:
tel. (091) 444 28 26
fax. (091) 444 28 46
wpia@wpiaus.pl
www.wpiaus.pl
0,000 seconds (+0,000); 3,13 MB (+3,134) - time