Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów - zakończenie rekrutacji 24 stycznia 2018

Szanowni Państwo

informuję że tylko do 24 stycznia 2018 roku studenci mogą zapisywać się na Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej, na które specjalnie przyjedzie do Polski 17 pracodawców ze Stanów Zjednoczonych. Partnerem targów jest Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, obecna będzie pani Konsul która w zeszłym roku prowadziła spotkania informacyjne dla szczecińskich studentów.
 
 
Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają do udziału w Amerykańskich Targach Pracy Wakacyjnej dla studentów. Rekrutacja na Targi kończy się 24 stycznia 2018 roku.
 
Aby zarejestrować się na targi, należy zrobić trzy kroki:
 
Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów - zakończenie rekrutacji 24 stycznia 2018
1. Założyć profil na stronie https://footprints.ccusa.com/
2. Wybrać program Camp Counselors Summer 2018
3. Zaznaczyć opcję programową Support Staff
Po założeniu profilu, studencki ambasador na danej uczelni kontaktuje się bezpośrednio z kandydatami oraz przeprowadza przez proces rekrutacji.
Targi  na facebooku: www.bit.ly/targiUSA 
 
Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów odbywają się w Polsce od 22 lat. W tym roku 17 pracodawców przyjedzie aby zatrudnić setki studentów. Praca wakacyjna nie koliduje z zajęciami, oraz często zastępuje praktyki studenckie. Od 1986 roku wakacje w USA spędziło blisko 28 tysięcy polskich studentów, poznając kulturę oraz zdobywając prawdziwe doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku. Na targach obecny będzie Konsul z Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie.
 
Więcej informacji udziela koordynator regionalny:
Marek Witkowski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
506 761 744
 
Studenckie programy wakacyjnej wymiany kulturowej są desygnowane przez Departament Stanu Stanów Zjednoczonych, oznaczenie wizy J1, promesa wizowa DS2019, sponsor wizy CCUSA. Od 1986 roku w ciągu 32 lat do ponad 1200 pracodawców wyjechało już ponad 480 000 studentów z 62 krajów, w tym roku wyjedzie 15 000 studentów. Student jest pod opieką sponsora wizowego od procesu aplikacyjnego poprzez sam wyjazd aż do powrotu do kraju macierzystego, 24 godziny na dobę. Więcej informacji na stronie internetowej Ambasady: https://pl.usembassy.gov/visas/summer-work-travel-swt 
Actaiuris Punkt Pomocy Psychologicznej NKCK – Nadzór nad komornikami i czynnościami komorników oraz kontroli finansowej kancelarii komorniczych – szkolenia dla kadry sądów rejonowych

Ogłoszenia Dziekanatów

Ogłoszenia Prawo – studia stacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Prawo – studia niestacjonarne jednolite magisterskie
Ogłoszenia Administracja I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Administracja II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny I stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Ekonomiczno-prawny II stopnia – studia stacjonarne
Ogłoszenia Stacjonarne studia doktoranckie
Ogłoszenia Niestacjonarne studia doktoranckie
logo us


Rektorat US
al. Papieża Jana Pawła II 22a,
70-453 Szczecin


Wydział Prawa i Administracji
ul. Narutowicza 17A,
70-240 Szczecin
Kontakt:
tel. (091) 444 28 26
fax. (091) 444 28 46
wpia@wpiaus.pl
www.wpiaus.pl
0,000 seconds (+0,000); 3,17 MB (+3,170) - time